#4040

Satel CZ-EMM Czytnik kart zbliżeniowych

202.95 PLN
165.00 PLN netto

Producent: Satel
Kod produktu: #4040
  • Montaż bezpośrednio na ścianie lub futrynie drzwi
  • Obsługa kart i breloków RFID 125 kHz
  • Opcjonalna podkładka dystansowa CZ-EMM-POD

 Dostawa:
Dostępny, wyślemy dzisiaj!
Planowane dostarczenie: 2018-10-24 Środa 
Przesyłka kurierska
20.00 PLN 16.26 netto
Przesyłka kurierska pobranie
20.00 PLN 16.26 netto

Czytnik kart zbliżeniowych CZ-EMM – jest urządzeniem wykorzystywanym w systemach kontroli dostępu. Służy do odczytu kodu kart zbliżeniowych.

Współpracuje z ekspanderem czytników kart zbliżeniowych CA-64 SR.

Opis czytnika

Głowica przesyła dane (odczytany kod karty) w formacie EM-MARIN. Posiada wbudowaną dwukolorową diodę LED (świecącą w kolorach czerwonym i zielonym) oraz brzęczyk – służące do sygnalizacji.

Sposób sygnalizacji i sytuacje, w których sygnalizacja jest uruchamiana, zależą od urządzenia sterującego, do którego czytnik został podłączony.

Elektronika głowicy jest zalana żywicą epoksydową chroniącą ją przed dostępem wilgoci. Z obudowy głowicy wyprowadzony jest kabel wieloprzewodowy służący do podłączenia do urządzenia sterującego.

Montaż

Czytnik kart zbliżeniowych CZ-EMM przeznaczony jest do montażu wewnątrz pomieszczeń. Głowicę montuje się bezpośrednio na ścianie.

Zaleca się montaż czytnika w pionie. Czytnik nie powinien być narażony na bezpośredni kontakt z wodą. Jeżeli w systemie funkcjonuje kilka głowic, to odległość pomiędzy nimi powinna wynosić co najmniej 50cm.

Odczyt karty

Aby głowica odczytała zakodowany numer karty, karta musi zostać zbliżona do czytnika na odległość ok. 14cm na czas minimum 0,5s.

Po odczytaniu, numer karty przesyłany jest do urządzenia sterującego (ekspandera CA-64 SR), które sygnalizuje odczyt karty (diodą/ brzęczykiem głowicy) i podejmuje odpowiednie działania.

Podłączenie czytnika

Podłączenie czytnika należy wykonać typowym kablem (np. DY 8x0,5).. Długość kabla łączącego głowicę z urządzeniem sterującym nie powinna przekroczyć 30 metrów


Podkładka dystansowa dla czytnika


Specyfikacja techniczna
Czytnik RFID: Tak
Klawiatura: Nie
Sposób podłączania: Przez ekspander INT-R
Wymiary: 80 x 120 x 16mm
Zasilanie: 12V DC
Warunki pracy: -20 ... +55°C
Materiały do pobrania