#4047

Satel CZ-EMM4 Czytnik kart zbliżeniowych

202.95 PLN
165.00 PLN netto

Producent: Satel
Kod produktu: #4047
  • Montaż bezpośrednio na ścianie lub futrynie drzwi
  • Obsługa standardowych kart 125 kHz
  • Możliwość pracy na zewnątrz
  • Przycisk dzwonka

 Dostawa:
Wyślemy już jutro!
Planowane dostarczenie: 2019-01-24 Czwartek 
Przesyłka kurierska
20.00 PLN 16.26 netto
Przesyłka kurierska pobranie
20.00 PLN 16.26 netto

Czytniki kart zbliżeniowych CZ-EMM4 - realizują funkcję odczytu kodu kart zbliżeniowych, breloków lub innych transponderów pasywnych w systemach kontroli dostępu.

Czytnik CZ-EMM4 wyposażony jest w przycisk dzwonka.

Współpracują z ekspanderem czytników kart zbliżeniowych CA-64 SR oraz modułami kontrolera przejścia ACCO-KP i ACCO-KP-PS produkowanymi przez firmę SATEL. Mogą współpracować z innymi urządzeniami kontroli dostępu, które odbierają dane w jednym z obsługiwanych przez czytniki formatów.

Konstrukcja czytników pozwala na ich montowanie na zewnątrz.

Odczyt karty

Czytnik obsługuje karty, breloki lub inne transpondery pasywne 125 kHz (UNIQUE, EM4001, EM4002, EM4003, EM4102).

Aby głowica odczytała zakodowany numer karty (wszędzie, gdzie w instrukcji użyte jest słowo „karta”, chodzi o transponder pasywny, który może mieć formę karty, breloka itd), karta musi zostać zbliżona do czytnika na odległość kilku centymetrów na czas minimum 0,5 s.

Po odczytaniu, numer karty przesyłany jest do urządzenia sterującego (np. ekspandera CA-64 SR), które sygnalizuje odczyt kodu (diodami/brzęczykiem głowicy) i podejmuje odpowiednie działania.

Montaż

Przy montażu należy pamiętać, że odległość instalowanych czytników kart zbliżeniowych od głowic podłączonych do innych urządzeń sterujących oraz od manipulatorów LCD i klawiatur z wbudowanymi czytnikami powinna wynosić co najmniej 50cm.

Dwa czytniki podłączone do tego samego urządzenia sterującego mogą pracować w niewielkiej odległości. Urządzenie sterujące blokuje na przemian głowice, aby wyeliminować możliwość wzajemnego zakłócania się. Sygnał podawany jest za pośrednictwem brązowego przewodu.

Opcjonalna podkładka dystansowa


Specyfikacja techniczna
Czytnik RFID: Tak
Klawiatura: Nie
Sposób podłączania: Przez ekspander INT-R
Wymiary: 47 x 158 x 24mm
Zasilanie: 12V DC
Warunki pracy: -25 ... +55°C
Materiały do pobrania