Somfy 1871004 Lock Controller io

1191,87 PLN zawiera 23.00% VAT
Kod produktu: #34113
Producent: Somfy
  • Zasilanie: 24V DC
  • Częstotliwość: 868 MHz
  • Ilość kanałów: 1
  • Zasięg w otwartym terenie: 200 m
  • Stopień ochrony: IP 30

Dostawa i podatek:
Polska VAT: 23.00% zmień
Koszt wysyłki od:
9,99 PLN

Somfy 1871004 Lock Controller io


Proste oraz efektywne rozwiązanie, które pozwoli na sterowanie elektrycznym zamkiem za pomocą klawiatur kodowych io, nadajników io lub aplikacji TaHoma na smartfonie.

CECHY:

  • Zdalne otwieranie i zamykanie zamka, kontroluj zamek w swoim domu za pomocą pilota, klawiatury kodowej lub aplikacji TaHoma
  • Monitoruj położenie drzwi, sprawdź czy drzwi są otwarte czy zamknięte za pomocą smartfona, nawet kiedy jesteś poza domem (zamek musi posiadać odpowiedni czujnik)
  • Wykorzystanie w scenariuszach, wykorzystaj swoje drzwi w zautomatyzowanych scenariuszach w aplikacji TaHoma. Drzwi automatycznie zamkną się o konkretnej godzinie danego dnia (przykładowo codziennie o 8 rano), drzwi zamkną się kiedy nikogo nie ma w domu (przy użyciu czujnika ruchu)
  • Kompatybilny z elektrycznymi zamkami posiadającymi wyłącznie funkcje otwarcia (automatyczne zamknięcie) oraz funkcję otwarcia/zamknięcia)