Szafa zewnętrzna hermetyczna 5U RACK 19'' IP55

761,37 PLN zawiera 23.00% VAT
W magazynie. Wyślemy już jutro!
Kod produktu: #18349
  • szafa wisząca 5U, hermetyczna IP55
  • głębokość: 300mm
  • głębokość użyteczna: 500mm
  • wysokość/szerokość: 750mm/600mm
  • wykonana z aluminium

Dostawa i podatek:
Polska VAT: 23.00% zmień
Koszt wysyłki od:
9,99 PLN

Aluminiowa szafa hermetyczna zewnętrzna z wysuwanymi szynami RACK 19'' 5U
Widok z przodu:

Widok z przodu:

Widok z tyłu:

Widok z tyłu:


Uniwersalna szafa przeznaczona do pracy w warunkach zewnętrznych (klasa szczelności IP55). Umożliwia montaż urządzeń RACK 19'' udostępnia przestrzeń montażową 5U. Szyny są umieszczone poziomo na prowadnicach z pełnym wysuwem. Poziome ułożenie szyn pozwala na uzyskanie głębokości użytkowej nawet do 500mm.

Standardowo szafka ma przygotowany jeden otwór pod dławicę: PG16 (dołączona do szafy) oraz 5 natrasowane otwory do samodzielnego wybicia.

WYMIARY:
  • wysokość: 750mm
  • szerokość: 600mm
  • głębokość: 300mm
  • wysuwane szyny Rack zamontowane w poziomie na bocznych ściankach (pełen wysuw)
  • głębokość użytkowa: 500mm (od szyny RACK do spodu szafy)
  • waga: 10kg
Szafka została wykonana z aluminium PA-11 wyróżniającego się:
  • odpornością na korozję
  • wysoką wytrzymałością mechaniczną
  • niską wagą w porównaniu do konstrukcji stalowych
BUDOWA I CECHY UŻYTKOWE:

Poziome szyny RACK:

Poziome szyny RACK:

Szyny RACK, pełen wysuw:

Szyny RACK, pełen wysuw:


Konstrukcja została zabezpieczona powłoką malarską nałożoną w technologi piecowej. Kolor RAL 7035

Szafę można stosować do rozwiązań wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Konstrukcja szafy zapewnia jej szczelność przed wnikaniem cieczy i stałych zanieczyszczeń na poziomie IP 55 oraz odporność mechaniczną na poziomie IK 10.
  • górna pokrywa ''daszek'' oraz odpowiedni układ ścianek na dole zabezpiecza przed wnikaniem wody od góry i dołu szafy
  • drzwi szafy posiadają w pełni osłaniającą elastyczną uszczelkę polimerową ''piankową''
  • górna krawędź otworu drzwiczek jest ukośna odciągając wodę od uszczelki co zapobiega jej przymarzaniu
  • drzwiczki szafy są otwierane w prawo (brak możliwości przekładki) pod kontem 180°, można je zdemontować na czas prac instalacyjnych
  • sposób zamykania: zamek z kluczem patentowym, klamka zamka uruchamia trzypunktowy system ryglujacy
Razem z szafą dostarczane są dwa kluczyki, dławica PG16 oraz zaślepki do otworów które nie zostały wykorzystane do przykręcenia do ściany.
Poziome szyny RACK:

Poziome szyny RACK:

Szyny RACK, pełen wysuw:

Szyny RACK, pełen wysuw: