SDR-240-24 Mean Well 24V/10A/240W zasilacz na szynę DIN
Kod produktu: #11291
Producent: Pulsar
  • Parametry wyjściowe: DC 24V 10A
    max 240W
  • Szerokość: 63mm
  • Głębokość: 113,5mm
  • dioda LED: DC OK wskaźnik obecności napięcia wyjściowego
Dostawa i podatek:
Polska VAT: 23.00% zmień