NDR-240-24 Mean Well 24V/10A/240W zasilacz na szynę DIN
Kod produktu: #10929
Producent: Pulsar
  • Parametry wyjściowe: DC 24V 10A
    max 240W
  • Szerokość: 63mm
  • Głebokość: 113,5mm
  • Wyjście sygnalizujące poprawność napięcia wyjściowego DC OK
Dostawa i podatek:
Polska VAT: 23.00% zmień