HLG-150H-12B Mean Well 12V/150W/12.5A zasilacz LED
Kod produktu: #22605
Producent: Pulsar
  • Parametry wyjściowe: DC 12V 12.5A max 150W
  • Możliwość zdalnej regulacji prądu wyjściowego
  • Wbudowana funkcja Active PFC
  • Funkcja ściemniania 3w1
  • Żywotność zasilacza > 62000h
Dostawa i podatek:
Polska VAT: 23.00% zmień