Came FA70230CB Siłownik 230V z centralą
Kod produktu: #26062
Producent: CAME
  • Długość skrzydła do 2.3m
  • Waga skrzydła do 200kg
  • Zasilanie/zasilanie silnika 230V/230V
  • Czas otwarcia 15 s do 90°
  • Wbudowana centrala sterująca
Dostawa i podatek:
Polska VAT: 23.00% zmień
Koszt wysyłki od:
Produkty uzupełniające:
Came RLB Karta do zasilania systemu akumulatorami Came RGP1 Moduł ograniczający zużycie poboru mocy Came RSE Karta komunikacji RS485 Came R800 Interfejs Came DIR30 fotokomórki z synchronizacją do 30m Came R700 Interfejs Came DIR20 fotokomórki z synchronizacją do 20m Came H3000 Mechanizm wysprzęglający od zewnątrz Came DIR10 fotokomórki z synchronizacją do 10m Came AF43S Karta częstotliwości 433,92 MHz
CAME FA70230CB - siłownik do bram skrzydłowych 2.3m/200kg
PRZEZNACZENIE NAPĘDU
  • 1m/300kg
  • 1.5m/250kg
  • 2m/215kg
  • 2.3m/200kg
Nadaje się do montażu na słupkach o o szerokości od 20cm.
Cechy siłownika:
  • możliwość automatycznego zamykania bramy
  • zatrzymanie bramy za pomocą pilota
Wymiary:
Wymiary:
PARAMETRY TECHNICZNE:
  • zasilanie: 230V 50/60 Hz
  • zasilanie silnika: 230V AC
  • pobór prądu silnika: 1.4A
  • moc maksymalna silnika: 160W
  • czas otwarcia (do 90°): 15s
  • temperatura pracy: -20°C ~ 55°C
  • stopień zabezpieczenia: IP54
  • wymiary: 200x230x235mm