Mean Well HRP-100-24 Caged power supplies
Product code: #10833
Manufacturer: Pulsar
  • Output voltage: DC 24V
  • Rated current: 4.5A
  • built-in PFC
  • Passive cooling
Delivery and tax:
Poland VAT: 23.00% change