DRS-240-24 Mean Well 24V/240W/2.3A/7.7A DIN rail power supply
Product code: #27333
Manufacturer: Pulsar
  • Output parameters: DC 24V 10A max 240W
  • Width: 85.5mm
  • Depth: 129.2mm
  • Fire protection standard EN54-4
  • Technical outputs relay type
Delivery and tax:
Poland VAT: 23.00% change