#4211

Satel SPLZ-1011 BL Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny (światło niebieskie)

Cena katalogowa: 221.40 PLN
136.53 PLN
111.00 netto
Rabat: 38.33%

Producent: Satel
Kod produktu: #4211

 Dostawa:
Wyślemy już jutro!
Planowane dostarczenie: 2019-09-20 Piątek 
Przesyłka kurierska
20.00 PLN 16.26 netto
Przesyłka kurierska pobranie
20.00 PLN 16.26 netto

Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny SPLZ-1011 BL jest przeznaczony do stosowania w systemach sygnalizacji włamania i napadu.

Funkcję sygnalizacji realizuje w dwojaki sposób: optycznie (przy pomocy diod LED) i akustycznie(modulowanym sygnałem dźwiękowym o dużej głośności).

Sygnał dźwiękowy generowany jest przy pomocy przetwornika piezoelektrycznego.

Konstrukcja obudowy sygnalizatora oraz wewnętrzna osłona z blachy ocynkowanej zapewniają wysoki stopień zabezpieczenia antysabotażowego (m.in. przed otwarciem, przed oderwaniem od podłoża, przed próbą zapiankowania przetwornika).

Układ elektroniki sygnalizatora jest wykonany techniką SMD i zabezpieczony impregnatem przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych, co zapewnia wysoką niezawodność urządzenia.

Obudowa zewnętrzna SPLZ-1011 BL wykonana jest z wysoko udarowego poliwęglanu PC LEXAN, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i gwarantuje estetyczny wygląd sygnalizatora nawet po wielu latach eksploatacji.

Cechy

 • sterowanie procesorowe
 • sygnalizacja akustyczna: przetwornik piezoelektryczny
 • sygnalizacja optyczna: super jasne diody LED
 • wewnętrzna osłona metalowa
 • zabezpieczenie antysabotażowe przed:
  • zalaniem pianką montażową
  • oderwaniem od podłoża
  • otwarciem
 • dołączony szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy

Sygnalizator SPLZ-1011 dostępny również w kolorze czerwonym:

pomarańczowym:

Montaż

Sygnalizator należy montować na płaskim podłożu i w możliwie niedostępnym miejscu tak, aby zminimalizować ryzyko sabotażu. Montaż sygnalizatora do podłoża wykonuje się za pomocą wkrętów i kołków rozporowych.

Obwód sabotażowy sygnalizatora zabezpiecza przed zdjęciem obudowy zewnętrznej oraz przed oderwaniem go od ściany. Poprawność funkcjonowania tego obwodu wymaga przykręcenia do podłoża elementu "S".

Obwód antypiankowy służy do sygnalizowania próby sabotażu przetwornika sygnalizatora. Obwód ten może działać niezależnie lub zostać włączony w szereg z obwodem sabotażowym sygnalizatora.


Materiały do pobrania
Polecane z tym produktem
27.06 PLN (22.00 netto)