#4209

Satel SPL-5020 R Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny

Cena katalogowa: 146.37 PLN
89.79 PLN
73.00 netto
Rabat: 38.66%

Producent: Satel
Kod produktu: #4209

 Dostawa:
Wyślemy już jutro!
Planowane dostarczenie: 2019-09-20 Piątek 
Przesyłka kurierska
20.00 PLN 16.26 netto
Przesyłka kurierska pobranie
20.00 PLN 16.26 netto

Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny SPL-5020 R jest przeznaczony do stosowania w systemach sygnalizacji włamania i napadu.

Funkcję sygnalizacji realizuje w dwojaki sposób: optycznie (miganiem lampy) i akustycznie (modulowanym sygnałem dźwiękowym o dużej głośności).

Źródło światła stanowi żarówka 5 W/12 V, natomiast sygnał dźwiękowy generowany jest przy pomocy przetwornika piezoelektrycznego.

Układ elektroniki sygnalizatora jest wykonany techniką SMD i zabezpieczony impregnatem przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych, co zapewnia wysoką niezawodność urządzenia.

Obudowa zewnętrzna SPL-5020 R wykonana jest z wysokoudarowego poliwęglanu PC LEXAN, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i gwarantuje estetyczny wygląd sygnalizatora nawet po wielu latach eksploatacji.

Sygnalizator SPL-5020 dostępny jest również w kolorze niebieskim:

i pomarańczowym:

Cechy

 • sygnalizacja akustyczna: przetwornik piezoelektryczny
 • sygnalizacja optyczna: żarówka
 • zabezpieczenie antysabotażowe przed:
  • zalaniem pianką montażową (opcjonalnie)
  • oderwaniem od podłoża
  • otwarciem
 • wewnętrzna osłona metalowa (opcjonalnie)
 • możliwość zamontowania szczelnego akumulatora kwasowo-ołowiowego

Montaż

Sygnalizator SPL-5020 R należy montować na płaskim podłożu i w możliwie niedostępnym miejscu tak, aby zminimalizować ryzyko sabotażu. Montaż sygnalizatora do podłoża wykonuje się za pomocą wkrętów i kołków rozporowych. Aby zdjąć pokrywę należy wykręcić wkręt blokujący i odchylić ją do góry o kąt ok. 80°.

Po zamontowaniu sygnalizatora wskazane jest uszczelnienie otworów mocujących oraz otworu wejścia kabla za pomocą masy silikonowej.


Materiały do pobrania