#4209

Satel SPL-5020 R Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny

Cena katalogowa: 146.37 PLN
89.79 PLN
73.00 netto
Rabat: 38.66%

Producent: Satel
Kod produktu: #4209

 Dostawa:
Wyślemy już jutro!
Planowane dostarczenie: 2020-06-05 Piątek 
Przesyłka kurierska
20.00 PLN 16.26 netto
Przesyłka kurierska pobranie
20.00 PLN 16.26 netto

Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny SPL-5020 R jest przeznaczony do stosowania w systemachsygnalizacji włamania i napadu.

Funkcję sygnalizacji realizuje w dwojaki sposób:optycznie (miganiem lampy) i akustycznie (modulowanym sygnałem dźwiękowym o dużejgłośności).

Źródło światła stanowi żarówka 5 W/12 V, natomiast sygnał dźwiękowy generowanyjest przy pomocy przetwornika piezoelektrycznego.

Układ elektroniki sygnalizatora jest wykonanytechniką SMD i zabezpieczony impregnatem przed niekorzystnym wpływem warunkówatmosferycznych, co zapewnia wysoką niezawodność urządzenia.

Obudowa zewnętrznaSPL-5020 R wykonana jest z wysokoudarowego poliwęglanu PC LEXAN, dzięki czemu charakteryzujesię bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i gwarantuje estetyczny wygląd sygnalizatoranawet po wielu latach eksploatacji.

Sygnalizator SPL-5020 dostępny jest również w kolorze niebieskim:i pomarańczowym:

Cechy

 • sygnalizacja akustyczna: przetwornik piezoelektryczny
 • sygnalizacja optyczna: żarówka
 • zabezpieczenie antysabotażowe przed:
  • zalaniem pianką montażową (opcjonalnie)
  • oderwaniem od podłoża
  • otwarciem
 • wewnętrzna osłona metalowa (opcjonalnie)
 • możliwość zamontowania szczelnego akumulatora kwasowo-ołowiowego

Montaż

Sygnalizator SPL-5020 R należy montować na płaskim podłożu i w możliwie niedostępnym miejscutak, aby zminimalizować ryzyko sabotażu. Montaż sygnalizatora do podłoża wykonuje się zapomocą wkrętów i kołków rozporowych. Aby zdjąć pokrywę należy wykręcić wkręt blokującyi odchylić ją do góry o kąt ok. 80°.

Po zamontowaniu sygnalizatora wskazane jest uszczelnienie otworów mocujących oraz otworuwejścia kabla za pomocą masy silikonowej.


Materiały do pobrania