#21500

Nice SPY650HS ERA ONE Zestaw do bram o powierzchni 10m2 HI-SPEED
Produkty uzupełniające:
1107.00 PLN (23% VAT)
900.00 PLN netto

Producent: Nice
Kod produktu: #21500
 Dostawa:
Dostępny, wyślemy dzisiaj!
Planowane dostarczenie: 2022-10-07 Piątek 
Przesyłka kurierska
17.99 PLN 14.63 netto
Przesyłka kurierska pobranie
22.00 PLN 17.89 netto


Nice SPY650HS ERA ONE Zestaw do bram o powierzchni 10m² HI-SPEEDSKŁAD ZESTAWU:
 • siłownik 650N
 • centrala sterująca SPYBOXBHS
 • dwukierunkowy radioodbiornik OXIBD
 • pilot ON2E
 • zestaw nie zawiera szyny
Nice SPY650HS ERA ONE Zestaw do bram o powierzchni 10m² HI-SPEED

Nice SPY650HS ERA ONE Zestaw do bram o powierzchni 10m² HI-SPEED

Napędy garażowe serii SPY to pierwsze siłowniki firmy Nice z oddzielną centralą sterującą. Jest to zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie dla programowania i sterowania (trzy przyciski do sterowania bramą).
Kolejnym nowym rozwiązaniem jest modułowa szyna, z zamontowanymi już akcesoriami, w której porusza się siłownik, dlatego montaż jest szybki i prosty. Ruch odbywa się na zasadzie zębatkowej, bez potrzeby stosowania łańcucha. Funkcjonalne i stylowe rozwiązania sprawiają, że siłowniki SPY są idealne dla każdego rodzaju architektury.

Dzięki prędkości maksymalnej do 240 mm/s Spy Hi-Speed jest jednym z najszybszych napędów bram garażowych na rynku, dzięki czemu czasy oczekiwania przed automatyką są o 60% krótsze niż w przypadku tradycyjnych automatyki.

Funkcjonalność: wbudowane oświetlenie LED ułatwia korzystanie z napędu. Ustawienie krańcówek jest szybkim zabiegiem, ponieważ one również przesuwają się wzdłuż szyny.

Bezpieczeństwo: funkcja wykrywania przeszkód, działa natychmiastowo. W przypadku kontaktu bramy z osobą lub przedmiotem, ruch silnika jest od razu odwracany. Za pomocą lampy ostrzegawczej i oświetlenia pomocniczego otrzymujemy komunikaty diagnostyczne, możemy również kontrolować moc silnika podczas pracy.
Jednym ruchem możemy zwolnić lub zablokować silnik w dowolnej pozycji, poprzez system wysprzęglania, gwarantując sobie i domownikom maksimum bezpieczeństwa nawet w momencie awarii zasilania.
Dzięki zasilaniu 24V, podczas instalacji, jesteśmy chronieni przed ryzykiem porażenia prądem.

Programowanie: prostego i szybkiego programowania podstawowego, dokonamy z procedurą "Quick Setup". Możemy również użyć do zdalnego programowania Oview przy pomocy interfejsu IBT4N.

Oszczędność: w trybie czuwania napęd pobiera tylko 0.5W. Przy podłączeniu akumulatora awaryjnego PS324 lub jeżei zdecydujemy się na zasilanie zestawem słonecznym SOLEMYO, co jest rozwiązaniem bezpiecznym dla środowiska, napęd będzie pobierał zaledwie 0.1W

Podłączenia fotokomórek w systemie BLUEBUS i innych akcesoriów do centrali, dokonujemy przy użyciu tylko dwóch przewodów, po których przesyłane jest zasilanie i sygnałkomunikacyjny.

PARAMETRY TECHNICZNE:
 • siła uciągu: 650N
 • prędkość: 0.24m/s
 • intensywność pracy: 300 cykli na dzień
 • zasilanie: 230V
 • zasilanie silnika: 24V
 • moc pobierana: 300W

Materiały do pobrania