#21486

Nice M7BARR10 zestaw z ramieniem owalnym 6m

7183.20 PLN
5840.00 PLN netto

Producent: Nice
Kod produktu: #21486

Produkty uzupełniające:

 Dostawa:
Wyślemy w poniedziałek
Planowane dostarczenie: 2020-09-29 Wtorek 
Transport drobnicowy
121.77 PLN 99.00 netto

Nice M7BAR R10 Zestaw z ramieniem owalnym do 6m, przejazd 604cmW skład zestawu wchodzą:
 • M7BAR - jednostka centralna, wbudowana centrala
  • motoreduktor 24V z obudową
  • centrala sterująca BCU1
  • uchwyt do mocowania ramienia owalnego
  • kotwy i płyta podstawy
 • XBA15x2 - ramię aluminiowe owalne 3150mm
 • XBA9 - łącznik ramienia
 • XBA13x2 - listwy ochronne na ramię
 • WA10 - nalepki ostrzegawcze

Nice M7BARR10 zestaw z ramieniem owalnym 6m

Nice M7BARR10 zestaw z ramieniem owalnym 6m


NICE M7BAR JEDNOSTKA CENTRALNA DLA RAMIENIA DO 6m


Szlaban elektromechaniczny jako element kontroli dostępu doskonale sprawdza sięna wszelkich parkingach strzeżonych, przy uczelniach, urzędach, wspólnotach mieszkaniowych i innych obiektach przemysłowych. Solidna konstrukcja szlabanów NICE sprawia że nadają się do intensywnej pracy i gwarantuje nawet milion cykli. Modułowa budowa ramion i bardzo duża liczba dodatkowych akcesoriów pozwalają na unikalne dopasowanie szlabanu NICE do konkretnego miejsca instalacji.

PARAMETRY

 • długość ramienia 6m
 • intensywność pracy: 200cykli/h
 • minimalny czas otwarcia: 6s
Jednostka centralna Nice M7BAR z ramieniem o długości 6m. Silnik 24V z enkoderem o mocy 110W dysponuje momentem 300Nm. Wbudowana centrala sterująca BCU1 z technologią Bluebus nie posiada fabrycznie wbudowanych detektorów pętli. W gnieździe odbiornika radiowego jest zestaw przełączników Dip-Switch (ustawionych fabrycznie), które dopasowują charakterystykę centrali do modelu szlabanu, w jakim jest zainstalowana.
Nice M7BARR10 zestaw z ramieniem owalnym 6m

Nice M7BARR10 zestaw z ramieniem owalnym 6mCECHY WYRÓŻNIAJĄCE SZLABANY NICE

TRWAŁOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Stalowa konstrukcja, wytrzymałe sprężyny wyważające, ramiona o eliptycznym przekroju odporne na silny wiatr.

WIDOCZNY
Charakterystyczny pomarańczowy kolor, opcjonalne oświetlenie LED w pokrywie jednostki i diodowe światła ostrzegawcze na ramieniu (opcja), obsługa semaforów oraz możliwość naklejenia nalepek ostrzegawczych powodują że obok szlabanu NICE nie można przejść obojętnie.

BEZPIECZNY

W obudowie jednostki centralnej wykorzystując specjalne opcjonalne uchwyty można zamontować fotokomórki zabezpieczając obszar bezpośrednio pod pracującym ramieniem szlabanu. Podczas pracy centrala kontroluje prąd pobierany przez silnik w przypadku wykrycia przeszkody błyskawicznie wstrzymuje ruch wykonuje zaprogramowaną reakcję, np (cofnięcie, krótkie cofnięcie, stop). Opcjonalnie ramię można wyposażyć w czerwone gumowe listwy ochronne lub listwę rezystancyjną (8,2KOhm).

OSZCZĘDNY I ZAWSZE GOTOWY DO PRACY - ZASILANIE

Standardowo napęd zasilany jest napięciem 230V. Można także wykorzystać opcjonalny system SOLEMYO. Dodatkowy akumulator PS224 zapewnia zasilanie awaryjne w przypadku przerw w dostawach energii elektrycznej przez co szlaban ''zawsze pracuje''. W stanie spoczynku centrala ogranicza pobór energii przechodząc w tryb ''Stand by''

WYRAFINOWANY, PROGRAMOWANIE I SERWISOWANIE
Oddzielne strefy w obudowie dla elektroniki i mechaniki znacząco ułatwiają obsługę napędu. Centrala sterująca znajduje się w górnej części szlabanu przez co instalator ma łatwy dostęp do ustawień i wtyczek.
Funkcja autodiagnozy wykrywa nieprawidłowości w działaniu szlabanu i za pomocą mignięć lampy określa typ błędu.

Wbudowana modułowa centrala sterująca BCU1 zachowuje wszystkie zalety technologii BLUEBUS oraz Opera. Posiada wcześniej nieznane ''HP SbS'' – wejście Krok po Kroku ''High Priority'', dzięki któremu uzyskujemy możliwość przypisania mu jednej z 18 różnych funkcjonalności. Ponadto istnieje możliwość sterowania zablokowaną centralą.
Centrala posiada przyciski OPEN, CLOSE, duże wygodne pokrętło programowania oraz umieszczony nad nim 3-segmentowy wyświetlacz.
Czytelnie oznaczone jest również wyjście zasilania 24 VDC z obciążalnością 500 mA dzięki czemu mamy szerokie możliwości zasilania różnych akcesoriów.
BCU1 posiada krańcówki w postaci izolowanych od masy układu śrub ograniczników mechanicznych.
Poniżej kilka użytecznych funkcji:
 • regulacja kąta otwarcia z dokładnością do 1°
 • regulacja zwolnienia w końcowej fazie otwarcia
 • dodatkowe reakcje w przypadku wystąpienia alarmu na foto: np. stop i cofnięcie, stop i krótkie cofnięcie, stop chwilowy
 • wyznaczanie godzin autoryzacji pilotów sterujących

Materiały do pobrania