#21482

Nice M5BARR10 zestaw z ramieniem owalnym do 4m

5658.00 PLN
4600.00 PLN netto

Producent: Nice
Kod produktu: #21482

 Dostawa:
Wyślemy już jutro!
Planowane dostarczenie: 2021-01-29 Piątek 
Transport drobnicowy
147.60 PLN 120.00 netto

Nice M5BAR R10 Zestaw z ramieniem owalnym do 4m, przejazd 386cmW skład zestawu wchodzą:
 • M5BAR - jednostka centralna, wbudowana centrala
  • motoreduktor 24V z obudową
  • centrala sterująca BCU1
  • uchwyt do mocowania ramienia owalnego
  • kotwy i płyta podstawy
 • XBA14 - ramię aluminiowe owalne 4000mm
 • XBA13 - listwy ochronne na ramię
 • WA10 - nalepki ostrzegawcze

Nice M5BARR10 zestaw z ramieniem owalnym do 4m

Nice M5BARR10 zestaw z ramieniem owalnym do 4m


NICE M5BAR JEDNOSTKA CENTRALNA DLA RAMIENIA DO 4m


Szlaban elektromechaniczny jako element kontroli dostępu doskonale sprawdza sięna wszelkich parkingach strzeżonych, przy uczelniach, urzędach, wspólnotach mieszkaniowych i innych obiektach przemysłowych. Solidna konstrukcja szlabanów NICE sprawia że nadają się do intensywnej pracy i gwarantuje nawet milion cykli. Modułowa budowa ramion i bardzo duża liczba dodatkowych akcesoriów pozwalają na unikalne dopasowanie szlabanu NICE do konkretnego miejsca instalacji.

PARAMETRY

 • długość ramienia max 4m
 • intensywność pracy: 100cykli/h
 • minimalny czas otwarcia: 4s
Jednostka centralna Nice M5BAR z ramieniem o długości 4m. Silnik 24V z enkoderem o mocy 110W dysponuje momentem 200Nm. Wbudowana centrala sterująca BCU1 z technologią Bluebus nie posiada fabrycznie wbudowanych detektorów pętli. W gnieździe odbiornika radiowego jest zestaw przełączników Dip-Switch (ustawionych fabrycznie), które dopasowują charakterystykę centrali do modelu szlabanu, w jakim jest zainstalowana.

<<b>CECHY WYRÓŻNIAJĄCE SZLABANY NICE

TRWAŁOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Stalowa konstrukcja, wytrzymałe sprężyny wyważające, ramiona o eliptycznym przekroju odporne na silny wiatr.

WIDOCZNY
Charakterystyczny pomarańczowy kolor, opcjonalne oświetlenie LED w pokrywie jednostki i diodowe światła ostrzegawcze na ramieniu (opcja), obsługa semaforów oraz możliwość naklejenia nalepek ostrzegawczych powodują że obok szlabanu NICE nie można przejść obojętnie.

BEZPIECZNY

W obudowie jednostki centralnej wykorzystując specjalne opcjonalne uchwyty można zamontować fotokomórki zabezpieczając obszar bezpośrednio pod pracującym ramieniem szlabanu. Podczas pracy centrala kontroluje prąd pobierany przez silnik w przypadku wykrycia przeszkody błyskawicznie wstrzymuje ruch wykonuje zaprogramowaną reakcję, np (cofnięcie, krótkie cofnięcie, stop). Opcjonalnie ramię można wyposażyć w czerwone gumowe listwy ochronne lub listwę rezystancyjną (8,2KOhm).

OSZCZĘDNY I ZAWSZE GOTOWY DO PRACY - ZASILANIE

Standardowo napęd zasilany jest napięciem 230V. Można także wykorzystać opcjonalny system SOLEMYO. Dodatkowy akumulator PS224 zapewnia zasilanie awaryjne w przypadku przerw w dostawach energii elektrycznej przez co szlaban ''zawsze pracuje''. W stanie spoczynku centrala ogranicza pobór energii przechodząc w tryb ''Stand by''

WYRAFINOWANY, PROGRAMOWANIE I SERWISOWANIE
Oddzielne strefy w obudowie dla elektroniki i mechaniki znacząco ułatwiają obsługę napędu. Centrala sterująca znajduje się w górnej części szlabanu przez co instalator ma łatwy dostęp do ustawień i wtyczek.
Funkcja autodiagnozy wykrywa nieprawidłowości w działaniu szlabanu i za pomocą mignięć lampy określa typ błędu.

Materiały do pobrania