#5994

Leelen JB5000 N75 Wideomonitor

1199.00 PLN
974.80 PLN netto

Producent: Leelen
Kod produktu: #5994

 Dostawa:
Wyślemy pojutrze!
Planowane dostarczenie: 2020-02-19 Środa 
Przesyłka kurierska
20.00 PLN 16.26 netto
Przesyłka kurierska pobranie
20.00 PLN 16.26 netto

Leelen JB5000 N75 Wideomonitor

Wideomonitor Leelen N75 systemu JB5000 jest estetycznym urządzeniem, które podąża za współczesnymi trendami we wzornictwie. Czarna ramka ekranu doskonale komponuje się z aluminiowymi elementami poniżej wyświetlacza. Ekran urządzenia przykryty jest taflą szkła z pojemnościowym czujnikiem dotyku, co zwielokrotnia jego odporność na zużycie w stosunku do standardowych ekranów z rezystancyjnym czujnikiem nacisku.
Leelen Wideomonitor JB5000 N75

Leelen Wideomonitor JB5000 N75


Posiada wbudowaną funkcję alarmu (4-strefy alarmowe) oraz wyświetaną na ekranie dotykowym klawiaturę cyfrową, umożliwiającą kontakt z pozostałymi mieszkańcami budynku (funkcja interkomu). Umożliwia podgląd obrazu z panelu zewnętrznego bez przyciągania uwagi osób znajdujących się w jego otoczeniu, jak również podgląd z zewnętrznej kamery CCTV za pośrednictwem dodatkowego modułu systemowego. Wideomonitor ten daje możliwość podłączenia dodatkowych paneli wewnętrznych, umożliwiając korzystanie z funkcji interkomu w obrębie naszego domu/mieszkania. Opcjonalnie może być wyposażony w funkcję pamięci obrazów, która umożliwia kontrolę tego, kto próbował się z nami skontaktować podczas naszej nieobecności, jak również na zrobienie zdjęcia podczas rozmowy (na nasze żądanie).
Leelen JB5000 N75 Wideomonitor

Leelen JB5000 N75 Wideomonitor


Innowacyjna metoda instalacji pozwala na szybką instalację urządzenia: ramka wideomonitora jest mocowana do standardowej skrzynki elektrycznej, monitor N75 jest mocowany do ramy za pomocą magnesów.
Leelen JB5000 N75 Wideomonitor

Leelen JB5000 N75 Wideomonitor


Standardowo urządzenie jest jest w trybie czuwania, a ekran uaktywnia się tylko podczas pracy. N75 to urządzenie, które jest nie tylko piękne, ale także bardzo funkcjonalne.

Kluczowe cechy:
 • Montaż natynkowy lub podtynkowy (opcjonalna obudowa)
 • Płyta czołowa ze szkła i aluminium
 • Funkcja alarmu (4 strefy alarmowe)
 • Kolorowy, dotykowy wyświetlacz TFT-LCD o przekątnej 7''
 • Wyświetlana klawiatura cyfrowa umożliwiająca kontakt z pozostałymi mieszkańcami budynku (funkcja interkomu)
 • Regulacja kontrastu i jasności obrazu oraz głośności rozmowy
 • Funkcja dzwonka drzwi
 • 15 różnych dzwonków do wyboru
 • Opcjonalna funkcja pamięci zdjęć
Można otworzyć:
 • Furtkę w ogrodzeniu lub drzwi wejściowe
 • Bramę wjazdową (skrzydłową, przesuwną), bądź drzwi garażowe

Łatwa instalacja: elementy systemu JB5000 łączy się za pomocą przewodów typu skrętka (UTP, kat.5) przy użyciu standardowych złączy RJ45, co znacznie ułatwia montaż. Można go z powodzeniem stosować w domach jednorodzinnych, chociaż możliwości jego rozbudowy wskazują na przeznaczenie dla nowoczesnej zabudowy wielomieszkaniowej. Cały system skonstruowany jest w oparciu o najnowsze technologie tak, aby maksymalnie przyspieszyć i uprościć jego instalację.
Nowoczesność i wygoda: Wideomonitory wyposażone są w cyfrowy interkom i umożliwiają rozmowę pomiędzy lokatorami oraz kontakt z portiernią. Dodatkowo, każdy panel wewnętrzny wyposażony jest w funkcję dzwonka drzwi, co znacznie obniża koszt całej inwestycji (dodatkowa instalacja dzwonka przestaje być konieczna), natomiast o bezpieczeństwo pozwala zadbać wbudowana opcja alarmu, dzięki czemu cały obiekt może pozostawać pod ścisłą kontrolą dostępu i ochroną.

Leelen JB5000 - schemat systemu

Leelen JB5000 - schemat systemu


Modularność i elastyczność: System JB5000 umożliwia tworzenie instalacji mieszanych, czyli takich w których każdy z mieszkańców posiada dostosowany do swoich potrzeb i wymagań panel wewnętrzny, bez konieczności stosowania takiego samego rozwiązania u wszystkich lokatorów.

Opcjonalna obudowa pozwalająca na podtynkowy montaż monitora. Monitor zamontowany jest równo ze ścianą.


Specyfikacja techniczna
Ekran kolorowy: 7″
Wejście wideo: 1VP-P/75
Audio SNR: 50dB
Zniekształcenia audio: 5%
Natężenie pracy: 160mA
Zasilanie: 12V DC
Temperatura pracy: -10 ... +55°C
Sposób montażu: Natynkowy i podtynkowy
Wymiary: 210 x 150 x 23mm