#5726

Leelen Domofon JB5000 F6

89.00 PLN
72.36 PLN netto

Producent: Leelen
Kod produktu: #5726

 Dostawa:
Wyślemy już jutro!
Planowane dostarczenie: 2019-10-23 Środa 
Przesyłka kurierska
20.00 PLN 16.26 netto
Przesyłka kurierska pobranie
20.00 PLN 16.26 netto

Leelen Domofon JB5000 F6

Model JB5000 F6, służący jedynie do rozmowy audio, posiada klasyczny wygląd telefonu. Może pracować samodzielnie lub przy jednoczesnym wykorzystaniu wideomonitora może pełnić funkcję wewnętrznego intercom-u, jako dodatkowy panel wewnętrzny w jednym mieszkaniu, np. monitor montujemy w przedpokoju a telefon JB5000_F6 w sypialni.

Unifon ten realizuje podstawowe funkcje: rozmowy i sterowania zamkami elektrycznymi, oraz dzięki zastosowanej klawiaturze cyfrowej może służyć do rozmowy między lokatorami. Przydatny będzie wszędzie tam, gdzie nie ma konieczności dostępu do obrazu wideo z kamery czy, bramofonu. Zyska uznanie u osób oczekujących dostępu do podstawowych, typowych funkcjonalności systemu domofonowego.

Leelen Unifon JB5000_F6

Leelen Unifon JB5000_F6


Kluczowe cechy:

  • przycisk rozmowy i zdalnego otwierania drzwi
  • 10 brzmień dzwonka do wyboru
  • przypisany indywidualny numer, umożliwia rozmowę między mieszkańcami - INTERCOM CYFROWY
  • dostępna funkcja dzwonka

Zalety systemu JB5000

Łatwa instalacja: elementy systemu JB5000 łączy się za pomocą przewodów typu skrętka (UTP, kat.5) przy użyciu standardowych złączy RJ45, co znacznie ułatwia montaż. Można go z powodzeniem stosować w domach jednorodzinnych, chociaż możliwości jego rozbudowy wskazują na przeznaczenie dla nowoczesnej zabudowy wielomieszkaniowej. Cały system skonstruowany jest w oparciu o najnowsze technologie tak, aby maksymalnie przyspieszyć i uprościć jego instalację.
Nowoczesność i wygoda: Wideomonitory wyposażone są w cyfrowy interkom i umożliwiają rozmowę pomiędzy lokatorami oraz kontakt z portiernią. Dodatkowo, każdy panel wewnętrzny wyposażony jest w funkcję dzwonka drzwi, co znacznie obniża koszt całej inwestycji (dodatkowa instalacja dzwonka przestaje być konieczna), natomiast o bezpieczeństwo pozwala zadbać wbudowana opcja alarmu, dzięki czemu cały obiekt może pozostawać pod ścisłą kontrolą dostępu i ochroną.

Leelen JB5000 - schemat systemu

Leelen JB5000 - schemat systemu


Modularność i elastyczność: System JB5000 umożliwia tworzenie instalacji mieszanych, czyli takich w których każdy z mieszkańców posiada dostosowany do swoich potrzeb i wymagań panel wewnętrzny, bez konieczności stosowania takiego samego rozwiązania u wszystkich lokatorów.


Specyfikacja techniczna
Wymiary: 106 x 200 x 60mm