#5488

FIBARO Home Center 2 FGHC2

Aktualnie brak towaru. Produkt archiwalny.

FIBARO Home Center 2 FGHC2


Dzięki centrali otrzymujemy:

  • Serwis webowy dostępny za pomocą komputera jak i wszelkich urządzeń mobilnych
  • Prosty i przyjazny interfejs łatwy w konfiguracji
  • Dostęp poprzez Internet oraz domową sieć komputerową
  • Geolokalizację oraz notyfikację za pomocą SMS
  • Wysoką wydajność przy niskim zużyciu prądu
  • Profesjonalny system backup-u oraz jego przywracania

Centrala FIBARO Home Center 2 to kompletne serce zarządzania Twoją automatyką domową.

Centrala komunikuje się z sensorami i innymi urządzeniami wykorzystując bezprzewodowy protokół komunikacji Z-Ware budując tym samym system inteligentnej automatyki domowej.

Jest to zaawansowany i profesjonalny produkt, ale jak wszystkie urządzenia FIBARO bardzo łatwy i przyjazny w konfiguracji. Dzięki podłączeniu do sieci Internet, można zarządzać nim praktycznie z dowolnego miejsca  na ziemi.

Jego przyjazny interfejs jest zaprojektowany dla wygodnej administracji za pomocą komputera jak i  każdego urządzenia mobilnego.

Elegancki i nowoczesny

Centrala Home Center 2 jest zamknięta w nowoczesnej i eleganckiej aluminiowej obudowie, dzięki temu będzie zawsze dobrze wyglądała, nie zależnie o miejsca jej montażu.

Procesor Intel Atom 1.6 GHz

Dzięki zastosowaniu procesora Intel Athom 1.6 GHz Centrala Home Center 2 jest najszybszym tego typu urządzeniem na świecie. Procesor Intel Athom jest procesorem o niskim zużyciu energii elektrycznej, uzyskując tym samym wysokie parametry pracy, zapewniając centrali wysoką wydajność obliczeniową.

1GB RAM, 2GB SLC Hard Drive

Połączenie wysoko wydajnego procesora i dużej pamięci operacyjnej daje efekt szybkiej i bezproblemowej komunikacji z pozostałymi urządzeniami i sensorami FIBARO.

4GB MLC Recovery Disc

Nowe spojrzenie na bezpieczeństwo i łatwość w użyciu daje dysk o pojemności 4GB, dzięki któremu można w bardzo łatwy sposób dokonać zapisu konfiguracji w postaci backup-u oraz w prosty sposób przywrócić wszystkie ustawienia.

Łatwa instalacja

Wystarczy podłączyć centrale do zasilania oraz Internetu za pomocą złącza Ethernet i już po dwóch minutach jest gotowa do pracy.

Podłącz urządzenia i nadaj im nowy wymiar pracy

Dzięki Centrali Home Center 2 można złączyć domowe urządzenia w jeden system i wykorzystać w budowie własnego inteligentnego domu. Zarządzanie nimi odbywać się będzie za pomocą przyjaznego i wygodnego interfejsu. Domowe urządzenia nabiorą nowych możliwości.

Geolokalizacja

Dzięki rozwiązaniu geolokalizacji system Home Center 2 pozlwoli na bezpieczną i szybką lokalizację członków rodziny. Wystarczy zsynchronizować telefon z urządzeniem co zajmuję zaledwie kilka minut.

System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku

Umożliwia bezinwazyjną instalację. Już nie musisz kłaść setek metrów czy kilometrów kabli. Nasze zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji.
Jako jedyny na rynku, w instalacjach bez przewodu neutralnego (starego typu) potrafi sterować oświetleniem typu LED, czy świetlówkami.
Nie "łączy" się trwale z infrastrukturą. Robisz remont mieszkania, burzysz ściany i zmieniasz koncepcje, nie przejmuj się, wyjmij moduł ze ściany i zainstaluj w nowym położeniu. Dzięki sieci mesh, nowy moduł odświeży swoje położenie i będzie dalej współpracował z pozostałymi elementami systemu.


Specyfikacja techniczna
Porty LAN: Tak
Procesor: Intel Atom (1.6GHz)
WAN: Podłączenie do routera za pomocą złącza ethernet
Expander: USB for Recovery Disc (mini USB Drive)
LEDS: Power, Status, Ethernet, WLAN i Z-Wave