Akcesoria do obudów

SORTUJ: Cena: Nazwa:
WIDOK:
  
FILTR:
Producent
#10500
Wentylator z czujnikiem temperatury 45C Pulsar ARAW45
  • temperatura załączenia wentylatora: 45°C
  • zasilanie AC 220V
  • wymiary: 78x78x25mm
  • łożyska kulkowe
232.47 PLN (23% VAT)
189.00 PLN netto
Dostępny, wyślemy dzisiaj!
#10898
Rura ochronna fi 21mm Pulsar MM020
  • sprzedaż na metry
  • średnica wewnętrzna: fi 21mm
52.89 PLN (23% VAT)
43.00 PLN netto
Wyślemy już jutro!
#10496
Dławica prosta fi 21 Pulsar ARAP21P
  • Dławica prosta o średnicy fi 21mm
  • Ochrona przewodów
60.27 PLN (23% VAT)
49.00 PLN netto
Wyślemy już jutro!
#10897
Rura ochronna fi 16mm Pulsar MM019
  • sprzedaż na metry
  • średnica wewnętrzna: fi 16mm
52.89 PLN (23% VAT)
43.00 PLN netto
Wyślemy już jutro!
#10495
Dławica prosta fi 16 Pulsar ARAP16P
  • Dławica prosta o średnicy fi 16mm
  • Ochrona przewodów
49.20 PLN (23% VAT)
40.00 PLN netto
Wyślemy już jutro!
#13463
Pulsar ARAS450 szyny do obudów ARADxS
  • wymiary montażowe: H=1U, D=262-388mm
  • obciążenie statyczne: 30kg
  • do szafy RACK19" o głębokości 450mm
289.05 PLN (23% VAT)
235.00 PLN netto
Wyślemy już jutro!
#18288
Pulsar SC/APC-1SM Adapter światłowodowy
  • złącze wejście / wyjście: SC/APC pojedyncze – SC/APC pojedyncze
  • rodzaj światłowodu: single-mode
  • ferulla ceramiczna
  • wymiary: 22x9.3mm
9.96 PLN (23% VAT)
8.10 PLN netto
Wyślemy już jutro!
#18290
Pulsar SC/APC-2SM Adapter światłowodowy
  • złącze wejście / wyjście: SC/APC podwójne – SC/APC podwójne
  • rodzaj światłowodu: single-mode
  • ferulla ceramiczna
12.79 PLN (23% VAT)
10.40 PLN netto
Wyślemy już jutro!