#6051

Leelen JB5000 N60 Wideomonitor

858.00 PLN
697.56 PLN netto

Producent: Leelen
Kod produktu: #6051

 Dostawa:
Wyślemy pojutrze!
Planowane dostarczenie: 2020-02-19 Środa 
Przesyłka kurierska
20.00 PLN 16.26 netto
Przesyłka kurierska pobranie
20.00 PLN 16.26 netto

Leelen JB5000 N60 Wideomonitor

Super cienki wideodomofonowy panel wewnętrzny wyposażony w płaską czołówkę, przyciski dotykowe oraz estetycznie dopracowane kształty.

Leelen Wideomonitor JB304_N60

Leelen Wideomonitor JB304_N60

Dotykowy panel kontrolny i kolorowy ekran LCD 7'' dający obraz wysokiej rozdzielczości ułatwia identyfikację osoby dzwoniącej. Zainstalowanie kilku wideomonitorów w różnych pomieszczeniach umożliwia także skorzystanie z funkcji wewnętrznego interkomu, a dzięki systemowi JB-5000 można się także porozumiewać z innymi mieszkaniami w budynku.
Posiada wbudowaną funkcję alarmu (4-strefy alarmowe) oraz umożliwia podgląd obrazu z panelu zewnętrznego bez przyciągania uwagi osób znajdujących się w jego otoczeniu. Działa także z analogowymi kamerami CCTV dzięki dodatkowym modułom. Umożliwia w dowolnym momencie podgląd z wybranej kamery lub bramofonu.
Nowoczesne wzornictwo, regulowana głośność i dobra jakość przekazywanego obrazu czynią go idealnym rozwiązaniem do zastosowania wszędzie tam, gdzie estetyczny wygląd musi iść w parze z funkcjonalnością i wygodą korzystania.

Cechy i Funkcje:

 • dotykowe przyciski
 • super cienki 19mm, całkowicie płaska czołówka
 • możliwość podglądu obrazu z panelu zewnętrznego
 • przycisk rozmowy i zdalnego otwierania furtki oraz bramy
 • wyświetlacz 7" TFT-LCD
 • 10 brzmień dzwonka do wyboru
 • możliwość regulacji kontrastu i jasności oraz głośność rozmowy
 • możliwość użyciadodatkowego panelu audio, domofonu np. w sypialni
 •  funkcja dzwonka drzwi

Można otworzyć:

 • furtkę w ogrodzeniu lub drzwi wejściowe
 • bramę wjazdową skrzydłową, przesuwną bądź garażową (osobny - niezależny przycisk do otwierania bramy)

Łatwa instalacja: elementy systemu JB5000 łączy się za pomocą przewodów typu skrętka (UTP, kat.5) przy użyciu standardowych złączy RJ45, co znacznie ułatwia montaż. Można go z powodzeniem stosować w domach jednorodzinnych, chociaż możliwości jego rozbudowy wskazują na przeznaczenie dla nowoczesnej zabudowy wielomieszkaniowej. Cały system skonstruowany jest w oparciu o najnowsze technologie tak, aby maksymalnie przyspieszyć i uprościć jego instalację.
Nowoczesność i wygoda: Wideomonitory wyposażone są w cyfrowy interkom i umożliwiają rozmowę pomiędzy lokatorami oraz kontakt z portiernią. Dodatkowo, każdy panel wewnętrzny wyposażony jest w funkcję dzwonka drzwi, co znacznie obniża koszt całej inwestycji (dodatkowa instalacja dzwonka przestaje być konieczna), natomiast o bezpieczeństwo pozwala zadbać wbudowana opcja alarmu, dzięki czemu cały obiekt może pozostawać pod ścisłą kontrolą dostępu i ochroną.

Leelen JB5000 - schemat systemu

Leelen JB5000 - schemat systemu


Modularność i elastyczność: System JB5000 umożliwia tworzenie instalacji mieszanych, czyli takich w których każdy z mieszkańców posiada dostosowany do swoich potrzeb i wymagań panel wewnętrzny, bez konieczności stosowania takiego samego rozwiązania u wszystkich lokatorów. Dodatkowe moduły pozwalają na jeszcze większą rozbudowę i implementację nowych funkcjonalności.


Specyfikacja techniczna
Ekran kolorowy: 7″
Zniekształcenia audio: 5%
Zasilanie: 18V DC
Temperatura pracy: -10 ... +55°C
Sposób montażu: Natynkowy
Wymiary: 239 x 139 x 19mm